استخدام مدلینگ

تاریخ : ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

راهنمای مراحل ثبت پرونده ، تکمیل اطلاعات تا دریافت پروژه

گام اول :

افراد علاقه مند به همکاری با آژانس تبلیغاتی پرتو میتوانند در گام اول پس از ورود به صفحه اصلی وب سایت مجموعه به آدرس arunparto.ir درخواست همکاری خود را به مراجعه با یکی از صفحات ( مدلینگ ، گویندگی و بازیگر تیزر های تبلیغاتی ) ثبت نمایند . 

توجه داشته باشید پس از تکمیل فرم همکاری در ضمینه مورد نظر ، کارشناسان مجموعه  طی ۱ الی ۳ روز کاری پرونده همکاری شما را بررسی نموده و نتیجه را از طریق پیامک و تماس تلفنی به شما اعلام خواهند نمود .

نکات مهم :

  1. ایجاد پرونده جهت همکاری با آژانس تبلیغاتی پرتو کاملا رایگان میباشد .
  2. افراد علاقه مند میتوانند در هر سه زمینه به صورت همزمان درخواست همکاری خود را ثبت نمایند و از این لحاظ محدودیتی نمیباشد.۱

گام دوم :

پس از طی نمودن گام اول در صورت دریافت پیامک یا تماس تایید پرونده توسط کارشناسان می بایست طی مدت زمان اعلام شده به صفحه درخواست صدور کارت هویتی  به آدرس  arunparto.ir/id-card مراجعه نموده و اطلاعات خود را جهت صدور کارت و فعال سازی پنل دریافت پروژه وارد نمایند .

نکات مهم : 

  1. به دلیل الزام استفاده از کد یکتای هنرمندان در قراردادها جهت دریافت پروژه ، درخواست صدور کارت هویتی الزامی میباشد .
  2. در هنگام درخواست صدور کارت هویتی به نوع بین المللی یا داخلی بودن آن توجه نمایید .

پس از ثبت موفق درخواست صدور کارت هویتی،  پنل کاربری با شماره همراه وارد شده فعال میگردد .

گام سوم :

پس از درخواست صدور کارت هویتی و فعال سازی پنل کاربری ، میتوانید به آدرس panel.arunparto.ir مراجعه نموده و وارد پنل کاربری خود جهت تکمیل مدارک و  دریافت پروژه شوید . 

جهت ورود به پنل کاربری از شماره تلفن همراه خود استفاده نمایید.

بعد از ورود به پنل کاربری با مراجعه به قسمت ویرایش پروفایل اطلاعات و تصویر پرونده خود را بروز نموده و پسوورد  خود را برای ورود های آتی  به سایت تنظیم نمایید.

بعد از ورود

صفحه ویرایش پروفایل

گام چهارم:

پس از تکمیل اطلاعات پروفایل میبایست ضمن مراجعه به سایت استعلام و صدور گواهی عدم اشتغال به آدرس  : cijob.ir ، گواهی خود را دریافت نموده و برای کارشناسان مجموعه از طریق گزینه مرکز پشتیبانی و سپس ارسال درخواست پشتیبانی ، ارسال نمایید .

وبسایت صدور گواهی عدم اشتغال

صفحه ارسال گواهی

بعد از تایید گواهی توسط کارشناسان ، امکان دریافت پروژه در پنل شما فعال میشود و شما میتوانید با مراجعه به قسمت قراردادهای در انتظار تایید ، قراردادهای که برای شما توسط تهیه کننده ارسال شده است را تایید یا رد نمایید . 

نکته :

  • در صورت عدم تایید پروژه توسط شما طی 72 ساعت کاری پروژه به صورت خودکار حذف میگردد . و عدم تمایل شما برای همکاری در پروژه مذکور به اطلاع تهیه کننده آن پروژه خواهد رسید . 
  • درصورت تایید پروژه توسط شما اطلاعات کامل هنری و شخصیتی شما جهت تعیین تکلیف نهایی برای تهیه کننده ارسال و طی 1 الی 7 روز کاری در صورت تایید نهایی جهت عقد قرارداد با شما تماس خواهد گرفت .

گام پنجم و گام نهایی :

شما میبایست ضمن مراجعه به سامانه اطلاعات هنرمندان تبلیغاتی (سامات ) به آدرس idmod.ir  پرونده هنری خود را ایجاد نموده ، و در قسمت ورود اطلاعات در گزینه آژانس تبلیغاتی معرف کلمه آژانس تبلیغاتی پرتو را وارد نمایید . 

پس از ثبت نهایی و تایید پرونده شما کارتکس شما به صورت اتوماتیک برای واحد پرسنلی آژانس تبلیغاتی پرتو ارسال خواهد شد .